Červenec 2009

Můj názor na Martu

31. července 2009 v 0:42
Marta Ondráčková je hvězdou už od svých 10 let. Má nesporný talent a je výborná ve všem, co dělá. Plno lidí si ji pamatuje z ČT1, kde se objevila jako moderátorka soutěží AZ-kvíz Junior a Věříš si?. Zbytek národa ji poznal až teď, když pravidelně moderuje Snídani s Novou.


Podle mě je úžasná, vtipná, krásná, veselá, sympatická a plná energie. Když je člověk čerstvě probuzený a nemá chuť vstávat do práce nebo do školy, stačí si pustit Snídani s Novou a má energii a dobrou náladu na celý den :-)


Měla jsem ji ráda už delší dobu, ale čím častěji se v televizi objevuje, tím více mi dokazuje, jak je ve svém oboru skvělá.


Jsem si jistá, že má hodně lidí podobný názor jako já, ale také vím, že má Marta stejně jako každá jiná celebrita své "odpůrce"..


Nikomu jeho názor nevyvracím. Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem :-)


Já jsem prostě jen jedna z jejich fanynek a vzhledem k tomu, že ji ještě stále "pár" lidí nezná, rozhodla jsem se o ní založit blog. Nevím, proč ji tak málo obsazují a zviditelňují, ale přijde mi to nefér. Jasně..není dokonalá, ale je mnohem lepší než většina celebrit, kterých je plný internet atd. :-)


Tím nechci nikoho urážet ani nic takového..nikoho nenutím tento blog navštěvovat, ale byla bych ráda, kdyby se tu pár fanoušků sešlo :-)


Fanoušci se mohou těšit na oficiální webové stránky, které se už připravují :-)Odkazy:


O AZ-kvízu

31. července 2009 v 0:11 AZ-kvíz Junior
Dynamická vědomostní soutěž pro zvídavé děti
AZ-kvíz JuniorAZ-kvíz JuniorAZ-kvíz JuniorAZ-kvíz Junior
Vědomostní soutěž AZ-kvíz Junior vzniká od září 2004 v brněnském studiu České televize. Je určená všem zvídavým a bystrým dětem, které navštěvují 6. a 7. třídu základní školy nebo primu a sekundu víceletého gymnázia. Ve své koncepci vychází z oblíbené soutěže pro dospělé AZ-kvíz. Smyslem hry je kombinace znalostí z nejrůznějších oblastí i zájmových okruhů školáků s jejich strategickými schopnosti tak, aby bylo dosaženo propojení tří stran hracího pole.


AZ-kvíz Junior je hra pro čtyři soutěžící. Má dvě základní kola, jejichž vítězové se utkají ve finále, z něhož vzejde vítěz. Každé kolo je časově limitováno zvukovým signálem, po jehož zaznění soutěžící dokončí hru pomocí losování o jednotlivá políčka. Oproti AZ-kvízu pro dospělé je v jeho dětské variantě odlišný také systém postupu - vítězové i poražení finalisté předchozích dvou vydání soutěže se znovu utkají jen jednou, a to v následujícím dílu, v tzv. "velkém finále".


Odměnou pro vítěze každého dílu soutěže je možnost třikrát losovat na bankomatu, pod jehož jednotlivými políčky se skrývají věcné ceny.


Nedílnou součástí soutěže je otázka pro diváky, která je vyhlašována na každý měsíc. Diváci na ni mohou odpovídat vždy do konce měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, kteří získají hodnotné ceny.


Moderátory AZ-kvízu Junior jsou Marta Ondráčková a Peter Strenáčik.


Díly z roků 2005 a 2006 můžete sledovat v archivu ČT zde
O Snídani :)

31. července 2009 v 0:05 Snídaně s Novou
Zpravodajství z domova i ze světa, usměvaví moderátoři, spousta písniček a soutěží, zajímaví hosté, žhavé novinky pro váš pohodový ranní rozjezd. Snídaně s Novou vás naladí a nasměruje.Moderátoři:
Tančí, hraje, moderuje. Na Nově se objevil v Ordinaci v růžové zahradě.

Iveta Kořínková

Od února 2008 nastoupila do Snídaně s Novou, od července 2008 působí na radiu Dj jako zprávař a připravuje rubriky: slevy, akce a sport.

Marta Ondráčková

První příležitost k moderování v televizi se jí naskytla už v deseti letech, kdy začala moderovat dětský pořad Klubíčko

Pavel Svoboda

Na Nově je od samého počátku jejího fungování. Svou první Snídani moderoval na své narozeniny - 16. února 1994.

Ondřej Vodný

Je již zkušeným moderátorem. Kromě moderování Snídaně s Novou ho můžete slyšet každý všední den na rádiu Evropa 2.

Jakub Kotek

Pohledný smíšek, exhibicionista, tanečník a milovník sportů všeho druhu a od nedávna i televizní moderátor.

Kristýna Kociánová

Mladá herečka sršící energií, neúnavně usměvavá bytost vás provede ránem ve Snídani s Novou.
Vše se dozvíte na oficiálních stránkách http://snidane.nova.cz/Životopis

30. července 2009 v 23:56 Marta Ondráčková- životopis
Povolání: moderátorka
Datum narození: 1983
Místo narození: Ostrava, Československo


Moderátorka a herečka Marta Ondráčková se narodila roku 1983 v Ostravě. Jelikož pochází z herecké rodiny (matka hrála v Divadle u Bezručů, otec byl sólistou baletu dnešního Národního divadla Moravskoslezského), už v útlém věku se začala projevovat její láska k divadlu a herectví. První příležitost k moderování v televizi se jí naskytla už v deseti letech, kdy se ujala uvádění dětského pořadu Klubíčko.

Je absolventkou Moravského gymnázia Brno a divadelní fakulty brněnské Janáčkovy akademie múzických umění (obor muzikálové herectví). Co se týče divadla, zahrála si několik rolí v Městském divadle Brno, Státním divadle Ostrava a Slezském divadle Opava.

V televizi jste se s ní kromě Klubíčka mohli setkat především v soutěžích České televize AZ-kvíz Junior a Věříš si?, kde podala skutečně vynikající moderátorský výkon. V roce 2007 rovněž provázela diváky hlavním večerem Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně. V současnosti pracuje pro televizi Nova, kde spolu s Pavlem Svobodou modreuje ranní magazín Snídaně s Novou.

Ve volném čase se Marta věnuje šermu a rekreační jízdě na koni, ráda zpívá a tancuje.